אין גבול לדמיון או למה שאדם יכול ליצור 

סדנאות אמנות וחשיבה יצירתית 

אז מה לאמנות ולריצה?

 

סדנה המשלבת פעילות גופנית ופעילות אמנותית:

תכנית creARTive היא תכנית חווייתית המעודדת חשיבה יצירתית וחדשנית באמצעות פעילות גופנית ופעילות אומנותית. התכנית פותחה מתוך התנסות אישית-אינטואיטיבית תחילה, ולאחר מכן הורחבה ופותחה על סמך מחקרים עדכניים בתחומי חקר המוח והחשיבה היצירתית בעולם העסקי ובחיים. מחקרים אלו מוכיחים כי בעת הפעילות הגופנית או בסמוך לה, נמצא האדם במצב האופטימלי לקליטה ולהעברה של ידע, כמו כן במצב פיזי זה, מסוגל האדם לגלות חשיבה יצירתית וגמישות מחשבתית באופן מוגבר מאשר בדרך כלל.

הדגש בתכנית הוא על פיתוח והרחבת החשיבה היצירתית. להיות יצירתי פירושו לשער השערות, לחקור ולהיעזר בדמיון. הדמיון הוא מקור היצירתיות והתהליך היצירתי כרוך תמיד בעשייה כלשהי ובשימוש במדיום כלשהו, מכאן התהליך היצירתי הוא מגוון, דינמי וייחודי. הרעיון הוא לחשוב כמו אמן-יוצר, חשיבה מקורית ופורצת גבולות מוכרים, אם נפתח את ערוצי החשיבה שלנו לכיוונים חדשים ונפתח מיומנות זו- נוכל לחשוב באופן יצירתי ומקורי בכל תחום בחיינו.

התכנית מאפשרת שילוב של אימון גופני, אימון קוגניטיבי ופעילות אומנותית, בתהליך מהנה ומאתגר, הממריץ את הדמיון ואת החשיבה, מעודד מקוריות ופריצת גבולות, ויוצר אינטראקציות חברתיות בין המשתתפים, וכמובן- הנאה מחדוות יצירה במגוון חומרים.

הסדנאות מיועדות לכל מי שרוצה להתנסות באמנות ולהכיר את עולם האמנות בדרך חווייתית.
הסדנה מתאימה לקבותות חברים, לקבוצות העצמה נשית, לימי הולדת מפתיעים, לערבי חברה ולאנשים פרטיים.
בסדנה זו הדגש הוא על פיתוח והרחבת החשיבה היצירתית באמצעות אמנות והתנסות חווייתית. התהליך היצירתי הוא מגוון, דינמי וייחודי. הרעיון הוא לחשוב כמו אמן-יוצר, חשיבה מקורית ופורצת גבולות מוכרים, אם נפתח את ערוצי החשיבה שלנו לכיוונים חדשים ונפתח מיומנות זו- נוכל לחשוב באופן יצירתי ומקורי בכל תחום בחיינו.
בסדנה נתנסה ונכיר את יסודות הציור והרישום, נתנסה באימון קוגניטיבי ובפעילות אומנותית יצירתית, בתהליך מהנה ומאתגר, הממריץ את הדמיון ואת החשיבה, מעודד מקוריות ופריצת גבולות, ויוצר אינטראקציות חברתיות בין המשתתפים, וכמובן- הנאה מחדוות יצירה במגוון חומרים.

אז מה לי ולאומנות?

סדנה לפיתוח החשיבה היצירתית באמצעות אמנות:

סדנה לפיתוח והרחבת החשיבה היצירתית בחיים המקצועיים והאישיים.  הסדנה משלבת עבודה אישית וקבוצתית: שינוי הרגלים לחשיבה מקורית פורצת גבולות, שיתוף פעולה ועבודת צוות, תקשורת ויכולת ביטוי וגם כיצד לבצע מישוב בונה ומעצים. הסדנה משלבת תיאוריה מרתקת עם פרקטיקה חווייתית. 

 

 אז מה נעשה בסדנה?

 

יצירתיות- מה זה בכלל, ואיך זה קשור לעבודה

טכניקה וכלים לפיתוח והרחבת החשיבה היצירתית.

התנסות וחוויה אישית וקבוצתית, בחומר וביצירה.

כיצד להעביר משוב חיובי ובונה בין עמיתים

איך לשמור על חשיבה אינדיבידואלית ומקורית בתוך צוות

 

הסדנאות​

סדרת סדנאות​

ליווי באמצעות תכנית ארוכת טווח הכוללת סדרה של סדנאות אחת לשבוע או אחת לחודש. כל הסדנאות הינן בעלות אופי אינטראקטיבי וחוויתי המערבות באופן פעיל את המשתתפים ומאפשרות להם התנסות ביצירה.​

מפגש שבועי של התנסות בציור וברישום, לימוד וחשיפה לעקרונות ולמושגי יסוד למתחילים, סדנאות-נושא למתקדמים, שילוב הרצאות מרתקות על אמנות ואמנים. הסדנאות הינן חווייתיות, מעשירות ומעצימות את הנפש.​

חוגי אמנות​

סדנה חווייתית יום כיף​

מאפשרת לעובדים להתאוורר משגרת עבודתם היומיומית ולחוות חוויות חיוביות משותפות דרך פעילות ספורטיבית ויצירה. אלו בתורן יתרמו ליצירת אווירה חיובית ונעימה שתשמר גם מעבר ליום הסדנה עצמו. בנוסף, יקבלו העובדים כלים ראשוניים לפיתוח החשיבה היצירתית כערך מוסף משמעותי ביותר לארגון ולעובד עצמו.

 

חצי יום סדנה: 9:00-13:00

יום סדנה מלא: 9:00-16:00​

הרצאות אורח​

מגוון הרצאות בנושאים שונים, באורך של 60-120 דקות לקהלים של 30 איש או יותר (בהתאמה אישית ללקוח), המבוססות שיח אמן, שיתוף בתהליכי היצירה הגולמיים עד ליצירה המוגמרת, ושילוב של עבודת מיצג מול קהל. הרצאות חווייתיות, מעוררות השראה, מעניקות כלים להתנסות אישית.​

סדנאות אמנות חווייתיות | לחשוב כמו אמן​

ממליצים עלינו

הייתי בסדנה אצל מירי בויום, התחלנו בלי לדעת למה אנחנו נכנסים, ויצאתי משם פעורת פה, היה לי כיף, זה היה חווייתי ברמות אחרות. גם הקונספט לקחת בן אדם ולהראות לו איך לפתח את היצירתיות שלו, גם ההנחייה שלו כזו יפה ויסודית, שזה פשוט גורם לך לשתף פעולה. האנרגיות מדהימות, היא מעבירה את הדברים בצורה כייפית, בצורה של משחק, לי זה נתן גם את הזוויות של לצאת מהקופסא, וגםלוקחת את זה ללקוחות שלי וממנפת את זה הלאה, אני לוקחת משם דרכי חשיבה ולהסתכל על הדברים בצורה שונה, וגם את דרך ההעברה שלה שדי תרמה לי. היה לי פשוט כיף!" 

מיטל, יועצת עסקית

"בתור אחד שמעביר סדנאות ושעבר סדנאות רבות, הזמן עבר כאילו כלום, האנשים והצוות פשוט לא רצו להפסיק, קיבלנו מזה המון, וזו דרך חדשנית להבין איך כלים ניהוליים יומיומיים יכולים לעבור בדרך חווייתית שמקעקעת את המסר פנימה, בין אם זו עבודת צוות, יכולת מישוב, חשיבה מחוץ לקופסה והיכולת להסתכל על משהו מכיוון יצירתי. אני ממליץ בחום לכל מנהל שמחפש משהו שונה לצוות שלו, אני אהבתי."

 

 

 

 

אלעד הדר, מנכ"ל קבוצת סקסס

"למדתי להתבונן על סביבת העבודה כאדם שהוא חלק מקבוצה, אך גם כאינדיבידואל, במה אני שונה מאחרים. מסקנות שלקחתי לעצמי: לנסות לעשות דברים גם מהרגש ולא רק מהשכל, ולא להיות מקובע. סדנא נהדרת! ממליץ בחום!" 

 

 

 

 

 

 

 

 

א.כ. אחראי שיווק  

 

"הסדנא האומנותית של מירי בויום מהנה ביותר ומומלצת מאוד. שאבתי ממנה את ההבנה שלפעמים עדיף וטוב יותר לחשוב מחוץ לקופסא. כמעט בכל דבר לחשיבה היצירתית תהיה תוצאה טובה יותר מאשר חשיבה בדרך הרגילה והמקובעת. ברוב התחומים בחיים איני מחשיבה את עצמי לאדם יצירתי, ורק לאחר הסדנא הבנתי שעלי "לעבוד" על עצמי ולשפר זאת אצלי. נשארתי עם טעם של עוד!" 

 

  

 

ר.א. אחראית בקרת איכות